محصول به سبد خرید اضافه شد
0
فروشگاه کامرس مارکت| وارد شوید| ثبت نام کنید

درباره ما

درباره ما فروشگاه کامرس مارکت

فروشگاه اینترنتی کامرس مارکت در سال 1398 با طراحی و تولید نرم افزارهای آموزشی و تخصصی در حوزه تجارت و بازرگانی بین الملل و تحت عنوان تجاری دیگری کار خود را آغاز کرد. طی چندین سال فعالیت موفقیت آمیز در این حوزه، ما بر آن شدیم تا برای رفاه حال زنجیره مشتریان و سهولت دسترسی آنها به با کیفیت ترین نرم افزارهای آموزشی و اجرائی در تمامی حوزه های تخصصی فروشگاه آنلاین کامرس مارکت را راه اندازی کنیم.

کارشناسان ما در مجموعه کامرس مارکت با آنالیز دقیق نرم افزارهای بروز در زمینه های بازرگانی، مهندسی، برنامه نویسی، گرافیک، سیستم عامل، موسیقی، کودکان، زبان و… بهترین ها را انتخاب و در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار می دهند. یکی از نقاط قوت چشمگیر فروشگاه کامرس مارکت علاوه بر مورد قبلی، ارسال سریع سفارشات مرسوله به دست کاربرانش است. این امر بر اساس مدیریت قوی و تجربه طولانی تیم کامرس مارکت در فروش آنلاین و تعامل قوی با مشتریان حاصل گردیده است. 


رفتن به بالای صفحه

کامرس مارکت مرکز فروش کتاب، انواع محصولات و نرم افزارهای آموزشی و تخصصی در حوزه های بازرگانی، طراحی، گرافیک، مهندسی، مکانیک، تبلیغات، زبان های خارجی، هنر، کودکان، کامپیوتر و بروزترین های دنیای نرم افزار