محصول به سبد خرید اضافه شد
فروشگاه کامرس مارکت| وارد شوید| ثبت نام کنید

درباره ما

درباره ما فروشگاه کامرس مارکت

فروشگاه اینترنتی کامرس مارکت در سال 1398 با طراحی و تولید نرم افزارهای آموزشی و تخصصی حوزه مدیریت آغاز بکار کرد. طی چندین سال فعالیت موفقیت آمیز در حوزه فروش حضوری محصولات، بر آن شدیم تا برای رفاه حال زنجیره مشتریان، سهولت دسترسی آنها به با کیفیت ترین نرم افزارهای آموزشی و اجرائی، مشابه فروشگاه های موفق دنیا مثل ایبی و آمازون، فروشگاه آنلاین کامرس مارکت commerce market را راه اندازی کنیم.

کارشناسان ما در مجموعه کامرس مارکت commerce marcket با آنالیز دقیق نرم افزارهای بروز در زمینه های بازرگانی، مهندسی، برنامه نویسی، گرافیک، سیستم عامل، موسیقی، کودکان، زبان و… بهترین ها را انتخاب و در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار می دهند. یکی از نقاط قوت چشمگیر فروشگاه کامرس مارکت commerce market، ارسال سریع سفارشات مرسوله به دست کاربرانش است. این امر بر اساس مدیریت قوی و تجربه طولانی تیم کامرس مارکت در فروش آنلاین و تعامل قوی با مشتریان حاصل گردیده است. 

 

رفتن به بالای صفحه

کامرس مارکت یک مارکت پلیس فروش آنلاین کتاب، انواع محصولات و نرم افزارهای آموزشی و تخصصی در حوزه های بازرگانی، طراحی، گرافیک، مهندسی، مکانیک، تبلیغات، زبان های خارجی، هنر، کودکان، کامپیوتر و بروزترین های دنیای نرم افزار است. [گرافیک و طراحی سایت: شبکه ردپالت]