محصول به سبد خرید اضافه شد
فروشگاه کامرس مارکت| وارد شوید| ثبت نام کنید

راهنمای نصب فلش مموری های آموزش بازرگانی

دسته‌بندی: رایانه و نرم افزار
تاریخ: 26 آذر 1401
بازدید: 330
راهنمای نصب فلش مموری های آموزش بازرگانی

اکثر سازمان ها و کمپانی های بزرگ برای نرم افزارهایشان گزینه فعالسازی قرار می دهند. این فعالسازی ها قطعا به دو صورت آنلاین و آفلاین است. دلیل اصلی فعالسازی نرم افزارها عدم کپی محصول و یا مباحث فنی است. مثلا شرکتهای تولید نرم افزار مانند: انواع ویندوز، بازی، فتوشاپ، پریمیر، اتوکد و سایر موارد بعلت عدم رعایت کپی رایت در ایران و اورجینال نبودن تولیدات، دست به اینکار میزنند. اما ما در مجموعه آموزش های تجارت و بازرگانی بین الملل بعلت یونیک بودن محصول و رعایت حقوق مولف ناچار به استفاده از این گزینه شده ایم.

کاربران عزیز بعد از مطالعه گام به گام و با حوصله این راهنما با چند کلیک ساده می توانید نرم افزارها را فعال کرده و از محتوای غنی آنها بهره مند شوید. در صورتی که مطالعه این راهنما تا انتها خارج از حوصله شماست می توانید ویدئوی آموزشی که در انتهای همین صفحه قرار داده شده است را ببینید. خیلی از کاربران بر این تصور هستند که با فعالسازی یک عنوان از این مجموعه تمامی عناوین دیگر هم فعال و قابل استفاده می شوند. اما لازم به ذکر است، باید هر عنوان از نرم افزارها بصورت جداگانه و فقط یک بار بر روی سیستم شما فعال گردد.

نصب در ویندوزهای 11/10/8.1/8

قبل از انجام هر کاری دو نکته زیر را جدی بگیرید و حتما انجام دهید سپس  اقدام به نصب نرم افزارها کنید:

1- از اتصال رایانه خود به اینترنت مطمئن شوید.

2- غیر فعال کردن هر گونه آنتی ویروس، فایروال و یا Windows Security (بعد از نصب مجدد بحالت اول باز گردانید)

مراحل نصب:

1- کپی اطلاعات فلش مموری بر روی رایانه:

ابتدا فلش مموری را به پورت usb سیستم متصل کنید. بعد از فراخوانی اطلاعات توسط سیستم، تمامی محتوای فلش مموری را بر روی یکی از درایورهای کامپیوتر کپی نمایید.

نکته: چنانچه رایانه شما فضای کافی برای تمامی اطلاعات موجود بر روی فلش مموری را ندارد، می توانید پوشه یک آموزش را بر روی رایانه خود کپی، نصب و اجرا کنید. مثال: چنانچه شما پکیج آموزش جامع تجارت و بازرگانی بین الملل را تهیه نموده اید، ابتدا پوشه آموزش اصول و کلیات تجارت و بازرگانی بین الملل را بر روی رایانه خود کپی و اجرا کنید. بعد از اینکه محتوای آموزشی این پوشه را به اتمام رساندید می توانید آنرا پاک کرده و پوشه آموزش اینکوترمز 2010 را جایگزین آن نمایید. و این روند را تا جایی تکرار نمایید که آموزشها به پایان برسند.

راهنمای نصب فلش مموری آموزش بازرگانی

2- ورود به پوشه محتوا:

در این مرحله به پوشه آموزشی مدنظر وارد می شویم. در این راهنما ما پوشه آموزش صادرات گام به گام (EXPORT) را بعنوان مثال بررسی میکنیم.

بعد از ورود به پوشه آموزش صادرات گام به گام (EXPORT) شاهد شش پوشه شماره گذاری شده (از یک تا شش) طبق تصویر زیر خواهیم بود. تعداد پوشه های هر محتوا به فراخور زمان و حجم آن متفاوت می باشد. مثلا اصول و کلیات تجارت و بازرگانی بین الملل یک پوشه، آموزش مکاتبات بازرگانی بین الملل 4 پوشه، آموزش مذاکرات بازرگانی بین الملل 1 پوشه و … .

2-1- ورود به پوشه شماره یک:

پوشه شماره یک همه نرم افزارها شامل دو فایل شماره یک است. چنانچه پسوند فایل های ویندوز شما قابل مشاهده باشد یکی از فایل ها با پسوند iso و دیگری dvd دیده می شوند. برای قابل رویت کردن پسوندهای رایانه خود مقاله نمایش پسوند فایل های ویندوز را مطالعه کنید. فایل 1.iso را انتخاب و باز کنید. لطفا از گزینه open with برای باز کردن فایلهای iso به هیچ عنوان استفاده نفرمایید. این کار پروسه نصب شما را دچار مشکل اساسی خواهد کرد.

راه های دسترسی به محتوای 1.iso در ادیشن های مختلف ویندوز:

1- دابل کلیک (ورود مستقیم)

2- راست کلیک و انتخاب گزینه mount

3. راست کلیک و انتخاب open with windows explorer

4. باز کردن توسط نرم افزارهای جانبی نصب بر روی ویندوز مثل:  iso power – Virtual CloneDrive و …

نکته: 1- چنانچه با بازکردن هر یک از فولدر ها، فایل های iso و dvd را مشاهده ننمودید و با فایلی بحالت فشرده رو به رو شدید از extract کردن آن خودداری نموده روی آن راست کلیک کرده و به بخش Open With رفته و گزینه windows Exolorerکلیک کنید.

3- اجرای فایل Autorun.exe:

وارد پوشه فایل iso می شویم. این پوشه  گاها شامل دو، سه و یا در بعضی نرم افزارها 4 آیکن طبق تصویر زیر است. بر روی آیکن Autorun.exe کلیک کنید تا اجرا شود. فایل آتوران دات اگزه در تمام نرم افزارها با لوگوی MTS و با رنگهای نارنجی و آبی ظاهر می گردد.

اما شاید از خود بپرسید سه آیکون دیگر چه هستند و به چه کاری می آیند. فایل autorun.inf فایل مکمل Autorun.exe هست و از کلیک کردن بر روی آن خود داری کنید. فایل های KMPlayer و K Lite Codec دو پلیر معروف در ویندوز برای اجرای ویدئو هستند. نصب این دو پلیر تاثیر خاصی در روند اجرای نرم افزار ندارد. نصب این دو نرم افزار در مواقعی ضرورت پیدا میکند که همه مسیر نصب را صحیح رفته اید ولی زمانی که قصد دیدن ویدئوهارو دارید پلیر اجرا نمیکند. در این موقع اقدام به نصب این دو نرم افزار نمایید تا پلیر شما فعال گردد.

راهنمای نصب فلش مموری آموزش مذاکرات بازرگانی بین الملل

4- فعالسازی اتوران:

بعد از اجرای فایل Autorun.exe ممکن است یکی از پنجره های زیر نمایان شود. در پنجره A چهار روش نصب برای کاربر قابل انتخاب است که ما تاکید میکنیم حتما روش اول نصب اتوماتیک را انتخاب نمایید. در بعضی از نرم افزارها مثل آموزش صادرات گام به گام نرم افزار مستقیم وارد پنجره نصب اتوماتیک که در شکل B رویت میکنید می شود.

در پنجره زیر ( تصویر B) اطلاعات درخواست را بصورت صحیح وارد کنید. شماره سریال لوح، داخل فلش مموری و پوشه سریالهای فعالسازی است. آن را کپی کرده و داخل کادر اول past یا جاگذاری نمایید. بعد از ورود همه اطلاعات درخواستی، بر روی دکمه معتبر سازی کلیک کنید. 

راهنمای نصب فلش مموری آموزش اینکوترمز 2020

6- ورود به بخش آموزش:

بعد از اندکی تامل، صفحه زیر باز می شود. در بخش انتهایی بر روی دکمه شروع آموزش کلیک کنید تا به محیط اجرای ویدئوهای آموزشی انتقال یابید.

راهنمای نصب فلش مموری آموزش زبان تخصصی بازرگانی بین الملل

7- پیام: برای مشاهده این قسمت سی دی شماره 2 را داخل سیستم نمایید.

بعد از کلیک بر روی شروع آموزش، تعدادی زیادی از بخش ها مانند شکل زیر فعال نمی باشد و زمانی که نشانگر شما بر روی آن ها می رود پیغامی با عنوان: برای مشاهده این بخش سی دی شماره دو را داخل سیستم نمایید نشان داده می شود. این پیام بدین منظورست که محتواهای بخش مورد نظر اتمام پذیرفته است و برای رویت بخش های دیگر بر اساس شماره اعلام شده باید به پوشه آن بخش مراجعه نمایید.

مثال: بسته آموزش صادرات EXPORT دارای شش پوشه می باشد. چنانچه پیغام: برای مشاهده این بخش سی دی شماره دو را داخل سیستم نمایید را مشاهده نمودید باید ضربدر گوشه سمت راست و بالای نرم افزار را کلیک کرده تا از فضای آموزشی خارج شوید. سپس به پوشه شماره دو صادرات مراجعه کرده روی فایل iso کلیک کنید تا اجرا شود. در این مرحله بخش دوم برای شما قابل مشاهده می باشد. برای مراحل و بخش های دیگر نیز همین کار را انجام دهید.

راهنمای نصب فلش مموری آموزش قراردادهای خرید و فروش بازرگانی

8- باز شدن مکرر پیام User Account Control حین یا بعد از نصب:

user account control یکی از ابزارهای امنیتی ویندوز است که از ویندوز ویستا به بعد از طرف مایکرو سافت به ویندوز اضافه شده تا قبل از نصب هر برنامه ای از ادمین اجازه دریافت کند. چنانچه رایانه شما در زمان نصب یا اجرا با پیام مکرر این قابلیت روبرو شد مقاله غیر فعال کردن قابلیت user account control را از سایت ما مطالعه فرمایید.

برچسب‌ها:

کامرس مارکت

همیشه در تلاشم تا سفری راحت و لذت بخش برای مشتریانم در دنیای آنلاین رقم بخورد. پس برای رسیدن به این هدف روزانه مسیر زیادی را اسکرول میکنم تا به هدفم برسم.

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

کامرس مارکت یک مارکت پلیس فروش آنلاین کتاب، انواع محصولات و نرم افزارهای آموزشی و تخصصی در حوزه های بازرگانی، طراحی، گرافیک، مهندسی، مکانیک، تبلیغات، زبان های خارجی، هنر، کودکان، کامپیوتر و بروزترین های دنیای نرم افزار است. [گرافیک و طراحی سایت: شبکه ردپالت]